text.skipToContent text.skipToNavigation
Declaration Image

O nás

PROČ KRMIVO HILL’S PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY?

V Hill’s chápeme zvláštní pouto mezi vámi a vaším psem nebo kočkou. Právě proto děláme maximum, abychom vám nabídli nejlepší možnou výživu a udrželi tak dobrý a zdravý vztah mezi vámi a vaším mazlíčkem. Na základě inovací zajišťujeme nejlepší možné ingredience a optimální rovnováhu nutričních prvků v krmivu, které jsou přizpůsobené věku, velikosti (plemene) a fyzické kondici vašeho mazlíčka.

Možná proto se tolik veterinářů a veterinárních asistentů rozhodlo krmit své vlastní domácí mazlíčky krmivem Hill’s. Naším posláním je prodlužovat a posilovat zvláštní pouto mezi lidmi a zvířaty.

FILOZOFIE

Věříme, že si všechna zvířata - od vašeho domácího mazlíčka po zvířecí společníky, které ošetřují naši veterinární profesionálové - zaslouží lásku a péči po celý život. Proto jsme hrdí, že naše krmivo může změnit život vašeho mazlíčka. Máte naše slovo, že se věnujeme pohodě a spokojenosti všech zvířat.

Přečtěte si více o naší vášni pro dobré životní podmínky zvířat.

Declaration Image

NAŠE LÁSKA K DOMÁCÍM MAZLÍČKŮM

V Hill’s milujeme všechny domácí mazlíčky. Proto podporujeme práci charitativních organizací a útulků pro zvířata a každoročně pomáháme téměř 1 milionu koček a psů po celém světě. Zároveň pravidelně spolupracujeme s českými a slovenskými útulky. OD ROKU 2017 JSME NAPLNILI PŘES 31 500 MISEK! Díky programu Food, Shelter & Love poskytujeme útulkům potřebnou výživu proměňující životy zvířat, aby i tito mazlíčci bez domova mohli najít svou novou rodinu. Napořád.

 

Declaration Image